Skip to content

Kto stoi za KtoZatrudnia.pl?

KtoZatrudnia.pl to inicjatywa prywatna i całkowicie niekomercyjna. Jej celem jest pomoc osobom, które – w obliczu rozwijającej się epidemii COVID-19 – zmuszone zostały do poszukiwania pracy.

Nasz zespół

Zdjęcie Aneta Giza

Aneta Giza

Lead Recruiter

linkedin

Zdjęcie Mateusz Sławiński

Mateusz Sławiński

HR Businesss Partner

linkedin

Zdjęcie Kacper Wiącek

Kacper Wiącek

Product Support Specialist

linkedin

Zdjęcie Michał Fiech

Michał Fiech

Growth Manager

linkedin

O nas

Chcemy ułatwić im znalezienie informacji i dotarcie do firm, które aktualnie poszukują nowych pracowników.W ostatnich tygodniach wiele przedsiębiorstw zostało zmuszonych do drastycznego ograniczenia lub wstrzymania swojej działalności. Niektóre z nich, aby ratować swój biznes, musiały podjąć trudną decyzję o zwolnieniu swoich pracowników. Pod koniec marca 2020 z wielu stron zaczęły więc docierać doniesienia o kolejnych osobach poszukujących nowej pracy.

Nagła utrata zatrudnienia jest zazwyczaj bolesnym doświadczeniem – nawet w zupełnie spokojnych czasach. Dziś znalezienie nowej pracy może stać się wyjątkowo trudnym wyzwaniem dla każdego z nas – bez względu na umiejętności, doświadczenie i grono kontaktów na LinkedIn.

Budujemy więc listę firm, które wciąż prowadzą rekrutację na otwarte stanowiska i deklarują gotowość do zatrudnienia nowych pracowników. Wpisanie się na tę listę jest całkowicie dobrowolne. W dowolnym momencie można się z niej również wypisać. Trzymamy jednak kciuki za każdą firmę która się tutaj znajdzie!

Rozpoczynamy w środowisku wrocławskich firm technologicznych, z którego się wywodzimy. Zachęcamy jednak do dalszego promowania tej inicjatywy i liczymy, że z czasem rozszerzy się ona na kolejne branże i miasta.

Skontaktuj się z nami